Travel Guide
Назад

Визначні місця Карлових Вар: Топ-30 (БАГАТО ФОТО)

Якщо вас цікавлять кращі місця Карлових Вар, уважно вивчіть цей огляд. Ми розповімо вам, що подивитися в Карлових Варах повинен кожен турист.

Що подивитися в Карлових Варах в першу чергу

Складаючи свій рейтинг «куди сходити в Карлових Варах», ми враховували відгуки мандрівників і рекомендації досвідчених гідів. На нашу спільну думку, вашої уваги заслуговують такі визначні пам'ятки і екскурсії в Карлових Варах:

1. Джерела Карлових Вар

Чеський термальний курорт Карлові Вари

Більшість туристів здійснюють подорож в Карлові Вари заради лікування місцевими мінеральними водами. Цілюща вода тут тече вже тисячі років, проходячи через гірські породи і будучи екологічно чистої на всі 100%. Вона дозволяє вирішити проблеми дефіциту мінеральних речовин в організмі, сприяє омолодженню й оздоровленню людини. В даний час на курорті 13 безкоштовних і доступних кожному бажаючому гейзера і джерела (частина з них відкрита цілодобово). Які б пам'ятки Чехії ні цікавили вас в першу чергу, відвідати карловаровскіе мінеральні води вам слід обов'язково.

2. Оглядова вежа Гете

Оглядова вежа Гете в приміському лісі

Спорудження, з якого відкривається неймовірно прекрасний вид на все місто. 42-метрова вежа розташовується на висоті приблизно 640 метрів над рівнем моря в оточенні безкрайнього лісу. Для того щоб піднятися на найвищу точку, де облаштована основна оглядовий майданчик, необхідно подолати 165 сходинок.

3. Оглядова вежа Діана і Будинок метеликів

Вежа Діана на вершині пагорба Дружба
Тропічний сад з живими екзотичними метеликами з усього світу

Відвідувати такі пам'ятки Карлових Вар, як вежа Діана, можна абсолютно безкоштовно. На верхній майданчик можна піднятися на ліфті або по 150 сходинках. Близько вежі розташовується невеликий ресторан. Приїхавши сюди, також варто відправитися в Будинок з тропічним садом і його метеликами, зібраними з різних куточків світу. На площі в сотню квадратних метрів ви будете дізнатися і спостерігати за тим, як гусінь стає прекрасним метеликом. Дозволено робити фото та знімати відео.

4. Замкова вежа

Замкова вежа над Ринкової площею

Не знаєте, що відвідати в Карлових Варах, але захоплені архітектурою? Ми рекомендуємо вашій увазі цей мисливський замок часів Карла Четвертого. На початку 17 століття споруда була майже повністю знищена сильною пожежею. Однак весь комплекс був відновлений, і зараз відкритий для туристів. Усередині місцевої вежі розташовується ресторанчик з обстановкою Середньовіччя.

5. Млинова колонада

Кам'яна колонада на лівому березі річки Тепла в центрі курортної зони міста Карлові Вари

Найбільша колонада курорту, шириною в 13 метрів і довжиною в 132 метри. Фасадну частину «античного будівлі» декорують піщані фігури. Склепіння споруди підтримуються сотнею колон. В добрий час року тут влаштовуються незабутні симфонічні конверти. Але, звичайно, в наш список «найкращі пам'ятки Карлових Вар» цей об'єкт потрапив завдяки п'ятірці гарячих джерел (температура води до 65 гр. Цельсія). Вхід безкоштовний.

Подивіться гарні краєвиди Карлових Вар в цьому захоплюючому відео!

6. Ринкова колонада

Різьблена дерев'яна колонада в швейцарському стилі на території колишнього ринку

Дата будівництва колонади, розташованої під Замковою вежею, - 19 століття. Споруда з деревини прикрашена різьбленням. У комплекс входить три безкоштовних джерела з мінеральною водою. Гіди в Карлових Варах радять відвідати кожен з них обов'язково.

7. Гейзерна колонада

Сучасна засклена залізобетонна колонада в стилі функціоналізму

Унікальний гейзерне джерело цілющої води викидає її вгору на 12 метрів. Прогулюючись по території, ви зможете пити безкоштовну охолоджену мінеральну воду з фонтанчиків (оплата береться лише за самі стаканчики). Проводяться організовані екскурсії.

8. Замкова колонада

Замкова колонада знаходиться над Ринкової колонадою в історичному центрі міста

Що подивитися в Карлових Варах за 1 день, перебуваючи в центрі курорту? Цю водолікарню 21 століття. Основною визначною пам'яткою самої колонади є скульптурна композиція «Дух джерел», виконана з арагонита.

9. Садова колонада

Ажурна чавунна колонада в парку Дворжака міста Карлові Вари

Прекрасна пам'ятка, видом якої прикрашають місцеву сувенірну продукцію. В колонаду входить лише один і найбільш холодний джерело курорту - Зміїний (температура цілющої води становить приблизно 30 гр. Цельсія).

10. Міський театр

Міський театр Карлових Вар на Театральній площі

Красива споруда в необарочний архітектурному стилі з шикарними інтер'єрами. Ключова особливість театру - завісу сцени, який розписували найбільші художники Чехії.

11. Картинна галерея

Будівля картинної художньої галереї в Карлових Варах

Просторий художній комплекс, що входить в усі списки «цікаві місця Карлових Вар». Експонати музею - картини майстрів другої половини 20 століття. Вхід - платний.

12. Карловарський краєзнавчий музей

Вид на Карловарський історико-краєзнавчий музей

Як і в будь-якому іншому місті, в Карлових Варах є традиційний музей з об'єктами археологічних розкопок, антикваріатом і архівними фотографіями. Якщо ви хочете дізнатися більше про життя, традиції та культуру курорту, ваша поїздка повинна включати в себе візит в цей музей.

13. Англіканський костел Св. Луки

Англіканський костел Св. Луки з червоного каменю на Замковому пагорбі Карлових Вар

Спочатку костел призначався для англо-саксонських жителів міста. Дата будівництва цього однонефного костелу з цегли з готичною англійської вежею - 19 століття. Також як і багато інших визначних пам'яток Карлових Вар, фото з назвами і описом яких ви бачите в цьому огляді, цей об'єкт має дуже багату історію. В даний час англіканський храм не є чинним, але тут працює Музей воскових фігур.

14. Костел Св. Марії Магдалини

Вид з Великої вежі Петра Великого на церкву Св. Марії Магдалини

Римсько-католицька церква, внесена в список ЮНЕСКО і є цінною пам'яткою країни. Будівля, збудована в стилі бароко, знаходиться в центральній частині курорту.

15. Церква Св. Петра і Павла

Православна церква Св. Петра і Павла в Карлових Варах

У 19-20 століттях в Карлові Вари з задоволенням приїжджали російські аристократи. Саме завдяки їм на курорті було вирішено звести цей архітектурний пам'ятник. Церква має неймовірно переконливий вигляд: з унікальними дзвонами і вітражами, які зображують лики святих. Імператор Микола Другий презентував храму ряси для священиків, хрести та цінні ікони. У роки Великої Вітчизняної війни церква припинила роботу, і була практично знищена. Однак згодом її відновили, і зараз тут як і раніше проводяться служіння.

16. Будинок Різдва

Будинок Різдва відкритий цілий рік в замку Доубі в Карлових Варах

Цілу будівлю, наповнене різнокольоровими ялинками, ялинковими прикрасами та іграшками на будь-який смак. Чарівні інтер'єри будинку прикрашені кульками, сніговиками, свічками і ангелятами. У внутрішньому дворику можна побачити сцену, яка зображує народження немовляти Ісуса. Якщо ви приїжджаєте в Карлові Вари в переддень Різдва, відвідати це чудове місце всією сім'єю вам слід неодмінно.

17. Музей лікеру «Бехеровка»

Музей лікеру «Бехеровка» на місці колишньої аптеки в Карлових Варах
Оригінальний сорт бехеровки, виготовлений тільки на експорт

Будь відпочиваючий на курорті знає про його традиційному лікері на травах під назвою Бехеровка. Напій з оригінальним ароматом і смаком готується за таємним рецептом з початку 19 століття. У музейному комплексі гостям пропонується відвідати не тільки магазин і бар, а й виставковий зал з раритетними експонатами, так чи інакше мають відношення до знаменитого лікеру. В ході екскурсії можна подивитися документальне кіно про напій.

18. Кафе «Елефант»

Відвідувачі кафе «Елефант» відкрите в XVIII столітті в Карлових Варах

Найбільш відоме і старовинне кафе курорту, відкрите ще в 18 столітті. Перш тут розташовувався однойменний пансіон, будівля якого потім знесли, залишивши тільки назва. На другому рівні кафе знаходиться фігура слона в позолоті. Крім неї, славу закладу принесли його легендарні гості, такі як Бетховен і Гете. Тут же знімалася сцена з фільму Сімнадцять миттєвостей весни.

19. Музей скла Мозер

Експонати музею скла Мозер

Музейний комплекс з колекцією з двох тисяч антикварних і сучасних кришталевих зразків. В екскурсійну програму входить огляд експозицій, візит в склодувний цех і перегляд фільму про історію фабрики Мозер.

20. Готель «Імперіал»

Розкішний курортний готель «Імперіал» в оточенні зеленого парку

Далеко не всі готелі в Карлових Варах володіють такою популярність, як «Імперіал». Заклад пропонує висококласне лікування з використанням інноваційних технологій і традиційних досягнень. Гостям пропонується дієтичне харчування, заняття лікувальною фізкультурою, фізіотерапія, відвідування природних джерел всіх типів. Інтерес представляє і сам будинок готелю - воно нагадує про величезний лицарському замку в оточенні лісу.

Пам'ятки Карлових Вар: що ще відвідати в Карлових Варах?

Ми розповіли вам про головні визначні пам'ятки Карлових Вар коротко. Якщо у вас залишиться вільний час, витратьте його на огляд таких значущих місць, як:

21. Гранд-готель «Пупп»

Фасад знаменитого готелю Гранд-готель «Пупп» міста Карлові Вари

Назвати будівля просто готелем неможливо. Це зразок архітектурного мистецтва. Свого часу його гостями були Вагнер, Бах, Гете, Кафка, Толстой, Петро Перший і безліч інших історичних особистостей. Готель відкритий для туристів - при наявності відповідних фінансових коштів, ви можете забронювати будь-який номер.

22. Відкритий басейн готелю «Термал»

Відкритий басейн з мінеральною водою в Карлових Варах Дмитро Мозжухин

Кількість басейнів на курорті велике, чому нашу увагу привернув саме цей? Наприклад, тому, що він знаходиться на даху самого висотного санаторію міста, а вода в чашу подається з гейзера. Доступ до басейну платний. Дістатися до санаторію можна пішки або на спеціальному ескалаторі. Вода в басейні не мінеральна, однак, все-таки корисна для здоров'я.

23. Замок Локет

Кам'яний середньовічний замок Локет на березі річки Оргже

Замок Середньовіччя, що підноситься на вершині скелі і оточений річковими водами. Піднявшись на верхній рівень фортеці, можна побачити долину Огрже і всю панораму Локета. Якщо вас цікавлять раритетні цінності, в місцевому музеї вам буде запропоновано огляд археологічних знахідок, зброї і порцелянових виробів. Тим, хто віддає перевагу гострі відчуття, можна спуститися в камеру тортур, розташовану в підземеллі замку - фігури з воску імітують страту. По всій площі Локета вас стануть зустрічати міфічні герої і забавні гноми. Під будівлею знаходиться природний амфітеатр, на сцені якого організовуються музичні виступи та театральні постановки. Шанувальникам пінного напою варто побувати в тутешньої сімейної пивоварні.

24. Замок Бечов над Теплої

Вид на фортецю і замок Бечов-над-Теплою

Фортеця 13 століття, облаштована на скелі біля річки Тепла. Будівля в стилі бароко належало різних сімейств. Але в 1945 році воно стало власністю держави, і відкрилося для огляду туристам. У 17-19 століттях проводилися останні відновлювальні роботи, завдяки яким архітектурний шедевр отримав свій нинішній вигляд.

25. Замок Валеча


Ландшафтний парк замку Валеча

Споруда 16 століття, також не раз змінила своїх власників (останній власник граф Ларіш - Менніх). Валеча оточений дивовижно прекрасним садом в італійському стилі. Ще одна фішка цієї пам'ятки - костел 18 століття. Зараз «господарем» замку є чеська держава, тому оглянути його ви можете без проблем.

26. Кінофестиваль

«Червона килимова доріжка» на одному з кінофестівапей в Карлових Варах

Щороку в середині літа на курорті в готелі «Термал» проводиться фестиваль кіно.Вперше захід був організований ще в 1946 році і познайомило гостей з фільмами з 7 держав. Уже традиційно в кінофестивалі бере участь і Росія. Якщо ви збираєтеся приїхати в Карлові Вари в липні, неодмінно дізнайтеся про можливості стати учасником свята кіно.

27. Дворжакови сади

Лавки з відпочиваючими на алеях в затишному і красивому парку - Дворжакови сади

Затишна паркова зона в центрі курорту. Основні визначні пам'ятки: двохсотрічні платани, статуя з термометром, пам'ятники Безруча і Дворжаку, штучна водойма з «русалкою». У парку можна організовувати пікніки і навіть прогулюватися по газонах.

28. Сметанова сади

Квітковий календар у Сметанова садах на тлі Єлизаветинської лікарні

Назва об'єкт отримав завдяки чеському піаністу і композитору Б. Сметана. На вході до парку розташовується квітник, рослини якого щодня показують поточну дату. Найкраще місце для неспішний прогулянок і насолоди видами природи. Територію прикрашають скульптури, оздоровчий комплекс і фонтан. Регулярно організовуються заходи розважального характеру.

29. Сватошскіе скелі

Національний пам'ятник природи Сватошске скелі на лівому березі річки Огрже

Скелі, розташовані в долині Огрже , визнані національним надбанням республіки. З ними пов'язано безліч романтичних легенд і легенд. Висота кам'яних пірамід і зламаних колон досягає 50 метрів. У свій вік тут любили працювати і шукати натхнення такі творці, як Фрейд , Гете, брати Грімм . По скелях можна здійснювати піші та вело-прогулянки. Протяжність еко стежки складає 13 кілометрів, подолати її можна за 4-6 годин.

30. Скала «Оленячий скок»

Статую сарни на скелі «Оленячий скок»

У 1851 році на вершину невисокої скелі помістили скульптуру у формі сарни. Фігура створена з металу за проектом А. Кисса . Через сотню років статуя була зруйнована вандалами. Але в 1986 році її відтворили в бронзі, і знову увінчали їй пагорб. Крім скульптури, на вершині знаходиться прекрасна оглядовий майданчик.

Сподіваємося, що ті визначні місця Карлових Вар, про які ми вам зараз розповіли, ви захочете побачити на власні очі. Багато з них можна оглядати абсолютно безкоштовно.

Похожие записи
Комментарии:
Комментариев еще нет. Будь первым!
Имя
Укажите своё имя и фамилию
E-mail
Без СПАМа, обещаем
Текст сообщения
Отправляя данную форму, вы соглашаетесь с политикой конфиденциальности и правилами нашего сайта.