Travel Guide
Назад

Пам'ятки Австрії: Топ-25 (БАГАТО ФОТО)

Достопримечательности Австрии: Топ-25 (МНОГО ФОТО)

Австрія залишається бажаним місцем відпочинку для багатьох туристів. Пам'ятки Австрії приваблюють любителів різноманітних культур зі всього світу. Кожна екскурсія, замовлена вами, супроводжується цікавою розповіддю про визначні пам'ятки. Професійні екскурсоводи розкривають у всій повноті багатовікову історію і традиції цієї країни. Можливо, після знайомства з пам'ятками архітектури, це держава назавжди залишиться великою любов'ю, в якій химерно переплетені і пам'ятки Австрії, і її історія, і сучасність.

ЗмістПоказать

Що подивитися в Австрії в першу чергу

Незалежно від того, чи будуть вашими супутниками гіди в Австрії, друзі або родичі, потрібно заздалегідь визначитися з вибором місць, в які ви хочете відправитися. Планувати маршрут варто, виходячи з кількості днів, які ви проведете в мальовничій європейській країні, своїх інтересів (природа, пізнавальний туризм, спортивні розваги тощо), а також того, чи збираєтеся подорожувати з дітьми.

1. Собор Святого Стефана (Відень)

Достопримечательности Австрии: Топ-25 (МНОГО ФОТО)

Мозаїчна дах Собору Святого Стефана

Кожна країна має свої вікові символи, в яких сконцентрований дух нації. Пам'ятки Австрії очолює Собор Святого Стефана. Величний шпиль Собору Святого Стефана є одним з таких знакових зрозуміти. Досить сказати, що шпиль Собору височіє на 136 метрів. Їм можна милуватися з будь-якого району Відня. Собор виконаний у готичному стилі, він монументально височіє на головній міській площі.

Для туристів Собор цікавий за історією і архітектурною красою. Самі австрійці шанують реліквію з-за великої кількості культурних раритетів, що зберігаються всередині.

До них відносяться:

  Церковне начиння ручної роботи.
  Ікони, багатьом з яких не одне століття.

Австрійці шанобливо величають собор «Штеффі». Історія його воістину унікальна. Сім століть він є є невід'ємною приналежністю австрійської культури. Архітектура будівлі вражаюча.

Тут є все, щоб вразити уяву туриста:

  Вітраж
  Мозаїчний дах
  Гострі вежі
  Благородна ліпнина
  Овальні вікна.

Собор був закладений в 1359 році.

Концептуально він складається з двох vaiges: Північної і Південної. Північна залишилася незакінченою, її висота всього 70 метрів. Храм доступних для огляду, в обох вежах для туристів влаштовані оглядові майданчики.

Щоб зрозуміти, наскільки австрійці люблять всі визначні місця Австрії і свій «Штеффі», досить згадати, що, після руйнівної пожежі в 1945 році, собор відновлювався практично повністю на благодійні пожертвування простих громадян.

Офіційний сайт: http://www.stephanskirche.at/

2. Палац Хофбург (Відень)

Достопримечательности Австрии: Топ-25 (МНОГО ФОТО)

Імператорська резиденція Палац Хофбург

Що може бути цікавішого для туриста, ніж місце проживання імператорської прізвища? У Відні дбайливо ставляться до Хофбургу, який є зимовою резиденцією династії Габсбургів. Це середньовічний замок, історія якого обчислюється багатьма століттями. Перша згадка про резиденції наголошується в 1279 році.

В даний час палац реставровано. У ньому повністю відтворені всі 2600 залів. Більш того, нинішній президент використовує деякі приміщення Хофбурга під особисту резиденцію. Історія Хофбурга цікава тім, що в різний час замок добудовувався кимось з імператорської династії. Так, наприклад, Швейцарські ворота з'єднання явилися під час правління Фердинанда I.

Покої Імператриці з їх зухвалою розкішшю з'єднання явилися при Рудольфа II. Леопольд I влаштував у замку знамениті винні погреби. А грандіозний іспанська манеж був зведений на території замку при Карлі VI. Цікаво, що коні ліпіціанської породи, відомої у всьому світі, досі виступають на цьому манежі. З трепетом і страхом туристи сприймають інформацію про те, що в 1938 році на балконі замку Гітлер проголосив аншлюс, ознаменував приєднання Австрії до Німеччини.

Офіційний сайт: https://www.hofburg-wien.at/en/

3. Палац Бельведер (Відень)

Достопримечательности Австрии: Топ-25 (МНОГО ФОТО)

Палац Бельведер з садом

Що відвідати в Австрії? Благословенні палацовий комплекс Бельведер! Він зведений за наказом принца Євгенія Савойського. Це сталося в 18 столітті, і з тих пір літня резиденція в Ландштрассе залишається перлиною Австрії. Бельведер незмінно сяє своєю красою. Це кращий твір у стилі бароко авторства Лукаса фон Гильдебрандтома. Принц відчував тут себе захищеним і спокійним, його покої є втіленням розкоші і комфорту. Марія Терезія не забарилася з купівлею Бельведера відразу після смерті принца.

З 18 століття Бельведер практично не змінювався. Австрійці періодично проводять реставраційні роботи, дбайливо зберігаючи історичний вигляд ансамблю. Барокова композиція утворена не тільки архітектурним комплексом, але і прилеглими до нього садами. Австрійська галерея, відома на весь світ як сховище рідкісних шедеврів, також розташовується в палаці.

Для австрійців з ім'я ям Бельведер пов'язані знакові події:

  Підписання Віденського протоколу в 1941 році.
  Підписання Декларація незалежності Австрії у 1955 році.

Доторкнутися до історичних фасадах Бельведера, значить відчути живе дихання австрійської історії.

Офіційний сайт: https://www.belvedere.at/en

4. Палац Шенбрунн (Відень)

Достопримечательности Австрии: Топ-25 (МНОГО ФОТО)

Квітник на площі перед Палацом Шенбрунн

У 1996 році Шенбрунн увійшов у список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Чудовий палац, який є головним імператорської резиденцією Габсбургів, оточений парковим ансамблем. Вішукана витонченість споруди змагається з розкішними фонтанами і статуями, що оточують палац.

Роздумуючи, що відвідати в Австрії, зверніть увагу, як австрійці дорожчати духом історії і всім, що складає неповторність резиденції Шенбрунна. На території парку влаштовано кілька псевдоримских руїн, які справляють незабутнє враження на туристів.

Перші згадки про палаці зустрічаються ще в 14 столітті у літописах Клостернойбургского монастиря. В юрисдикцію Габсбургів він перейшов в 1569 році. Свою назву чудовий ансамбль отримав завдяки тому, що в 1612 році імператор Матвій виявивши тут Schöne Brunnen, що в перекладі означає «красиві джерела».

Під час правління Марії Терезії палац перетворився в літню резиденцію імператорського прізвища і наповнився витонченістю, яку могла привнести в інтер'єр тільки жінка. В даний час програма реконструкції палацу довірена компанії Schloß Schönbrunn Kultur, яка зобов'язується зберігати історичний вигляд будівлі і підтримувати його інженерно-технічні комунікації.

Офіційний сайт: https://www.schoenbrunn.at/en/

5. Будинок Моцарта (Відень)

Достопримечательности Австрии: Топ-25 (МНОГО ФОТО)

Будівля з ліпленням "Будинок, де народився Моцарт"

Відомо, що великий Моцарт багато подорожував по світу. Він щедро роздаровував свій талант людям, але улюблена Відень дарувала йому особливе натхнення. З усіх місць перебування Моцарта збереглася єдина його квартира, яка збережена в тому ж вигляді. Її адреси — Домгассе, 5. Апартаменти композитора складалися з 4 кімнат і 2 кабінетів. Саме тут була написана опера «Весілля Фігаро», що особливо дорого австрійцям.

Період проживання в цій квартирі ознаменований світської популярністю молодого Моцарта. Незліченні любовні пригоди і фонтанує натхнення становили основу духовного життя композитора. Моцарт з задоволенням приймав безліч запрошень виступити в різних палацах, салонах і концертних залах.

Але частіше всього він повертався в цю квартиру, де продовжував творити. Капітальна реконструкція квартири була зроблена в 2006 році. В даний час тут знаходиться Музей, що займає площу в 1000 квадратних метрів. Світ композитора відтворений тут делікатно і тонко.

Офіційний сайт: http://www.mozarthausvienna.at/

Відчуйте атмосферу Австрії у цьому красивому відео!

6. Замок Херберштайн (Штирія)

Достопримечательности Австрии: Топ-25 (МНОГО ФОТО)

Внутрішній двір замку Херберштайн

Якщо ви не знаєте, що відвідати в Австрії, зверніть увагу на замок Херберштайн. Унікальність його полягає в тому, що він розташований на кам'янської яній брилі. Замок височіє над рівнем моря більш ніж на 400 метрів. У перекладі з німецького його назва означає Гіркій камінь. Панорамний вид на загадкове ущелині відкривається з будь-якої точки замку.

Перша згадка про цю дивовижну споруду відноситься до 13 століття. Саме тоді знайома дипломатична прізвище Херберштайн стала володіти резиденцією офіційно. Потужний арсенал зброї був надійним захистом для замку. За чотири століття він жодного разу не потрапляв у руки ворогів. Херберштайны захищали свої володіння не на життя, а на смерть.

Унікальність архітектури полягає в різноманітності стилістики. Знавці виділяють риси ренесансу, бароко і готики. Херберштайн не були розташовані до кричущої розкоші, тому замок виглядає аскетично і стримано. Але його перевагою є парковий ансамбль з «Павільйоном Троянд», який входить до списку пам'яток Австрії».

Династія включає у собі высокородные титули, в тому числі графів і баронів. Членство в дипломатичному корпусі передавалося в цій династії у спадок. Яскравим представником прізвища є Зигмунд фон Херберштайн, що володіє безліччю мов. Кар'єр єру дипломата він зробив при дворі цісаря Максиміліана I. В наші дні Херберштайн є гордістю Австрії, тому замок дбайливо зберігається для нащадків.

7. Шенбруннский зоопарк (Відень)

Достопримечательности Австрии: Топ-25 (МНОГО ФОТО)

Вольєри зоопарку Шенбрунського

Пам'ятки Австрії хвилюють уяву мандрівників. Туристам, які відвідують Австрію, треба заздалегідь продумати, що подивитися в Австрії. Наприклад, їм буде цікаво дізнатися, що зоопарки існують в цій країні з 16 століття. Зоопарк Шенбруннский утворений в 1570 році. Але раніше він вважався тільки звіринцем. Статус зоопарку він отримав у 1752 році, згідно з волею імператора Франца I.

Цікава архітектура зоопарку. Його конструкція являє собою 13 відсіків, що утворюють форму розрізаного торта. З 1799 року прості люди могли приходити в зоопарк безкоштовно. Поповнювався зоопарк з екзотичними тваринами Америки і Африки, куди спеціально для цього Йосип II організовував експедиції.

Туристи з великим задоволенням вислуховують історію про те, що у 1906 році тут народився слоненя. Це унікальна подія, оскільки в неволі досі слоні не народжувалися. В даний час зоопарк приватизований, його власницею стала Дагмара Шраттер. У 2002 році урочисто відзначався його 250-річний ювілей. До цього моменту приурочений випуск монети в 5 євро, на якій зображень центральний павільйон зоопарку і кілька тварин на його тлі.

Офіційний сайт: https://www.zoovienna.at/ru/

8. Національний парк Нойзідлер-Зевінкель

Достопримечательности Австрии: Топ-25 (МНОГО ФОТО)

Водні простори національного парку Нойзідлер-Зевінкель

Що подивитися в Австрії? Звичайно, Національний парк Нойзідлер-Зевінкель! Пам'ятки Австрії поповнилися у 1932 році, коли був організований цей парк на мілководному озері Нойзидлер-Зе. Площа заповідника становить 35 000 гектарів. Це охоронний природний комплекс, який є місцем гніздування багатьох видів птахів. Для туристів заповідник цікавий різноманітними ландшафтами. Зокрема, вони з задоволенням знайомляться з очеретяними чагарниками, луками і середньоєвропейськими степами.

Більше всього в заповіднику цікаво побувати в період сезонних перельотів птахів. Їх кількість тут збільшується в кілька разів. Статусу національного парку заповідник був удостоєний в 1993 році. Охоронна зона разом з парком знаходиться у всесвітній мережі біосферних резерватів ЮНЕСКО. Природна, природна краса дбайливо охороняється урядом. Стан та поголів'я птиці постійно контролюється.

Цікаво, що парк знаходиться на кордоні з Угорщиною та Австрією. Тому природний комплекс був об'єднання єднаний з угорським заповідником Ферте-Ханшаг, який стикається з цією охоронною зоною з угорської сторони. Тут можна спостерігати життя птахів і тварин в природних умовах. Але не менш цікаві мандрівникам кришталево чисті води озера в очеретяних та очеретяних заростях.

Офіційний сайт: http://www.nationalpark

9. Печера крижаних гігантів Айсрізенвельт (Верфен)

Достопримечательности Австрии: Топ-25 (МНОГО ФОТО)

Прохід до входу печери крижаних гігантів Айсрізенвельт

У глибину льодовикова печера становить 407 м. При цьому обсяг крижаних виступів на склепінні печери перевищує 25 000 кубічних метрів. Печера знаходиться на висоті 1641 м в Альпах. Природа дивним чином схилила її всередині знаменитої гори Хохкогель. Здається, що тут зібрані вселенські таємниці. І якщо ви не вирішили, що подивитися в Австрії, печера повинна ввійти в ваші плани.

Печера складається з безлічі таємничих переходів, які природних чином тут проклала ріка. Вапнякові породи розмивалися водами протягом декількох тисячоліть.

Крижані нарости на стінах і склепіннях утворилися в процесі природного танен гірських снігів. По мірі того як снігові лавини опускалися вниз і спресовуються в печері, вода робила свою справу. Снігові маси з плином століть перетворювалися в брили льоду. При тому, що туристів пускають в печеру не далі, ніж на 1 кілометр, їм вистачає феєричних вражень на все життя.

Тут знаходяться чудові сталагміти, багато з яких носять власні імена:

  Замок Химира.
  Велика крижана набережна.
  Крижаний палац.
  Вуаль Фригги.

Печера знаходиться поруч з містом Верфен. Причому, інтерес до неї місцевих жителів не вичерпується так само, як і цікавість туристів.

Офіційний сайт: http://www.eisriesenwelt.at/en/

10. Район Карінтія

Достопримечательности Австрии: Топ-25 (МНОГО ФОТО)

Одне з гірських озер Каринтії

Курортна зона Карінтія з благословенним кліматом і невинно прекрасною природою вабить тих, хто думає, що подивитися в Австрії. Це любителі гірськолижного спорту. Каринтія — найпівденніша район Австрії, який межує зі Словенією та Італією. У всьму світі міцно вкоренилося друга назва Карінтії – «Австрійська Рів'єра».

Район повний чудових сяючих снігових долин і дзеркальних озер. Крихітні курортні містечка, причаїлися по берегах озер і мальовничих гірських схилів, славляться вишуканою готельним сервісом.

Пляжна туристична інфраструктура тут відповідає найвищим критерієм. При цьому туристів ваблять не тільки сучасні лижні траси, але і пам'ятки Австрії. У них є можливість близько познайомитися з палацами і замками, якими славиться земля Карінтія.

Туристичні маршрути, що проходять через Каринтію, цікаві не тільки любителям активного відпочинку. Сюди приїжджають шанувальники вишуканого справжні цінителі самоти і гірських пейзажів. Столицею Карінтії-місто Клагенфурт. Тут саме довге озеро Вертер-Зе, що має протяжність 20 км. Воно ніби затиснута між північними горами, тому захоплює своєю красою в будь-який час року.

Пам'ятки Австрії: що ще відвідати, перебуваючи в Австрії

Якщо годині, сил та фінансових можливостей вистачає не тільки на основні атракції, неодмінно варто відправитися на екскурсії по Австрії у місця, які не настільки відомі, але не менш дивовижні за красою та історії. І не забудьте залишити годину на відпочинок, щоб завжди бути повними сил і відкритими пізнання нових пам'яток.

11. Тауерн (Тіроль, Карінтія і Зальцбург)

Достопримечательности Австрии: Топ-25 (МНОГО ФОТО)

Гірський ландшафт Тауерна

Найбільшим заповідником Європи вважається Тауерн. Площа заповідної зони перевищує 180000 гектарів. При порівняно невеликій історії заповідник перетворився в одне з найпопулярніших місць відпочинку в Європі. Головна цінність заповідника — це первозданна краса гір. Тут піки засніжених гірських вершин захоплюють сніговими переливами, тому Національний парк по праву називається самої мальовничій частиною Австрії.

Тут усього вдосталь:

  Льодовикових полей
  Горных річок
  Альпійських лугів.

Бурхливі гірські водоспади Криммер і Голлинг в будь-який час року виблискують на сонці мільярдами бризок. В них відображається і небо, і сонце, тому вони являють собою благословенне прекрасну картину. Туристичний бізнес тут налагоджений до досконалості, а клієнтські центри знаходяться в Матрайте, Нидернзилле і Мальнице.

12. Гірський масив Дахштайн (Альпи)

Достопримечательности Австрии: Топ-25 (МНОГО ФОТО)

Озеро в гірському масиві Дахштайн

Дахштайн займає територію в 600 квадратних кілометрів. В Альпах це друга за висотою гора. У всьому світі цей туристичний маршрут відомий як місто трьох земель, оскільки масив розташований на території трьох австрійських районів: Верхня Австрія, Штирія і Зальцбург. Піднявшись по канатній дорозі, можна побачити зверху діку, не займану людиною красу гір. Здається, що вершини впираються в саме небо.

Велика кількість печер породило безліч легенд в цих місцях. В народних переказах розповідається, що тут водиться безліч добрих духів. Туристи із задоволенням вислуховують розповіді про них, але найбільше їх уяву вражають панорамні віді озера Gosausee. Воно справляє враження блакитної чаші, що потопає в біло-сріблястих горах.

Мальовничі зелені схилах обрамляють озеро з усіх боків. Тільки придивившись, тут можна побачити сліди цивілізації. Крихітні кемпінги розташовують самим відточеним сервісом, тому перебування тут надовго залишається в пам'яті.

Свіжість тутешнього повітря приголомшує. Буквально через кілька днів людина відчуває приплив нових сил. Чистота і свіжість води в озері забезпечується талими струмочками, які постійно стікають вниз по схилу гір.

13. Карл-Маркс-Гоф (Відень)

Достопримечательности Австрии: Топ-25 (МНОГО ФОТО)

Фасад будинку Карл-Маркс-Гоф

Житловий будинок Карл-Маркс-Гоф не входити в список «Пам'ятки Австрії», але він по-своєму цікавий. У 1927 році соціал-демократична партія Австрії виступила з ініціативою створити будинок спільного проживання для бідноти. Його метою було перемогти бідність. Правляча партія практично впоралася з цим завданням. Паралельно з введенням податку на розкіш почалося будівництво будинку, який мав у довжину 1 100 м. В ньому 98 під'їздів, а квартир — 1382. Квартири мають компактний метраж, найбільша з них сягає 60 квадратних метрів.

Будинок був побудований, і соціально-економічна ситуація в місті щодо покращилася. Він ставши пам'ятником прагнення міської влади потурбуватися про малозабезпечених. Альо в 1934 році, під час Лютневого Повстання, будинок отримав серйозні ушкодження та був відремонтований тільки в 1950 році.

Цікаво, що відомий фільм «Нічний портьє» знімався саме на базі цього будинку. Можна сказати, що ця будівля є своєрідним прообразом сучасних житлових комплексів, в яких, окрім приватних квартир, влаштовуються місця загального користування з сервісними службами.

Офіційний сайт: http://dasrotewien-waschsalon.at/

14. Альпі

Достопримечательности Австрии: Топ-25 (МНОГО ФОТО)

Альпійський пейзаж

Існує безліч причин відвідати Австрію. Тут багато визначних пам'яток і природних красот. Альо головне, чому туристи приїжджають сюди, це Альпи. Їх протяжність 500 кілометрів. Любителів гірськолижного спорту тут чекає справжній рай. Для них приготовані кемпінги і готелі з висококласним сервісом. Передбачено 70 зон катання. І всі вони розбиті за рівнями підготовки туристів. Безпека тут понад усе.

Австрійський сервіс вважається еталоном обслуговування. Тому в Альпі з задоволенням приїжджають відпочивати світові знаменитості, щоб побачити всі визначні пам'ятки Австрії.

Гірськолижний туризм тут продуманий до дрібниць. Туристам особливо приємно, що ski-pass тут оплачується одноразово. Це дає можливість змінювати траси практично кожен день, насолоджуюся все новими і новими альпійськими пейзажами. До всіх задоволень, які обіцяє гірськолижний курорт, додається божественно чисте повітря, чудові пейзажні краєвиди, які відкриваються тут всім туристам.

15. Імператорський склеп (Відень)

Достопримечательности Австрии: Топ-25 (МНОГО ФОТО)

Останній притулок імператорів

Імператорський склеп є місцем спочинку імператорів Римської і Австрійської імперії, а також імператорів Австро-Угорщини. Над склепом знаходиться церква Капуцинів. Імператори знаходять свій спокій тут з 1633 року. В цілому тут поховано 12 імператорів і 19 імператриць. У тому числі тут похована друга дружина Наполеона 1 Марія-Луїза, а також імператор Мексики Максиміліан.

Крім того, багатьох членів родини Габсбургів також ховали тут. В імператорському склепі поховано понад 140 дворян. Повага до імператорської прізвища простежується в грунтовної ритуальної символіки, якої сповнений склеп. Тут багато траурних скульптур і зображень.

Туристам цікаво дізнатися, що за давньою традицією серця Габсбургів ховали в Срібних посудинах, а не в саркофагах.

Першими імператорами, упокоившимися в склепі, були імператриця Анна і Імператор Матвій. Останнім поховали тут імператора Франца Йосипа I. Всі серця Габсбургів поховано у склепі сердець, який знаходиться в Августинській церкви. Траурна церемонія з похованням сердець проводилася з 1654 по 1878 роки. В даний час склеп опікуються капуцини.

16. Казино Бадена (Нижня Австрія)

Достопримечательности Австрии: Топ-25 (МНОГО ФОТО)

Будівля Казино Бадена в стилі неоренесансу в Нижній Австрії Bwag

Країна гір, багатої архітектури і геніїв музики — чарівна Австрія. Пам'ятки Відня включають сотні музеїв, художніх галерей, Кафедральний собор і десятки інших соборів, безліч пишних палаців. Осінні балі, Віденська опера, фестивалі класичної музики відомі у всьому світі. Поряд з великими і пишними містами цієї країни, існують невеликі і самобутні, що доповнюють справжній вигляд Австрії. Один з них — містечко Баден у Віденського лісу, який славиться своїми термальними джерелами і знаменитим казино, що ставши популярними місцем відпочинку та розваг. З точки зору архітектури це прекрасна споруда вважається найкрасивішим гральним закладом у всій Європі. Сьогодні в елегантній обстановці казино самі запальчивые відвідувачі можуть з головою зануритися в світ азартних ігор.

Офіційний сайт: https://www.casinos

17. Замок Хоензальцбург (Зальцбург)

Достопримечательности Австрии: Топ-25 (МНОГО ФОТО)

Средневековы замок Хоензальцбург на вершині гори Фестунг

Серед старовинних фортець Європи замок Хоензальцбург займає почесне місце не тільки завдяки максимальної збереженості споруд, але і за рахунок своїх значних розмірів — вісь чому ці стіни так люблять відвідувати любителі середньовічної історії. Цей замок є серцем старовинного Зальцбурга, його історія налічує вже 9 століть, протягом'яких зовнішній вигляд споруди майже не змінювався. Саме тому сьогодні тут можна отримати найточніше уявлення про життя середньовічної австрійської знаті, а також відвідати одну з цікавих виставок, Князівські палати з їх збереженим унікальним інтер'єру єром, Золотий зал, оббитий шкірою із золотим тисненням. В ході екскурсії відвідувачам розповідається про основні віхи історії замку і про життя його мешканців.

Офіційний сайт: https://www.salzburg

18. Кришталеві світи Swarovski (Ваттенс)

Достопримечательности Австрии: Топ-25 (МНОГО ФОТО)

Експонат музею кристалів Swarovsk Zairon

Вибираючи, куди поїхати до Австрії, щоб розбавити враження від вивчення численних палаців і замків чимось новим і оригінальним, рекомендуємо зупинити вибір на «Кристальних світи Swarovski». Це казковий світ — світ кристалів, кристальних фігур, картин, скульптур і виблискуючих лабіринтів. Фантазійний музей, створений художником Андре Хеллером, складається з 14 кімнат «підземного царства», яке на вході охороняє велетень з кришталевими очима і викидається з рота водою. Гості цього нереального світу можуть здійснити незвичайну подорож крізь різнобарвний блискучий лабіринт, де геть перуться кордони мрії і реальності. Відвідування підземного міста, крім зорових відчуттів, задіє всі органи почуттів людини, вражає таємничими звуками і ароматами.

Офіційний сайт: https://kristallwelten.swarovski

19. Замок Гохостервитц (Карінтія)

Достопримечательности Австрии: Топ-25 (МНОГО ФОТО)

Австрійський пейзаж із замком Гохостервитц в Карінтії

Достопримечательности Австрии: Топ-25 (МНОГО ФОТО)

Замок Гохостервитц на доломітового скелі висотою 160 метрів

На південній федеральної землі Карінтія, на крутому 160-метровому пагорбі і його схилах, розкинувся один з наймальовничіших фортів країни — замок Гохостервитц. Щоб потрапити всередину, потрібно подолати дорогу-серпантин з 14 укріпленими воротами — жоден ворог за тисячолітню історію не зміг взяти цей замок, тому його споруди навіть у наші дні зберігають свій первозданний вигляд. У комплекс палацу входити два двори — внутрішній і зовнішній, а також центральний житловий палац і ряд інших будівель. У стінах житлового замку можна вивчити середньовічні інтер'єру кур'єри, картини, колекцію зброї, зброї і побачити дерев'яна яну статую прославився колись зберігача замку — реального людини, зростання якого перевищував 2 метри.

Офіційний сайт: https://www.burg

20. Інсбрук (Тіроль)

Достопримечательности Австрии: Топ-25 (МНОГО ФОТО)

Барвисті фасади середньовічних будинків Інсбрука вздовж набережної річки Інн

Не тільки пам'ять пам'ятники старовини, але і деякі святкові заходи приваблюють туристів до австрійського міста Інсбрук. Він знаходиться в історичній області Тіроль, розташованої недалеко від кордону зі Швейцарією — саме тому деякі пам'ятки Швейцарії та Австрії при бажанні можна охопити в одній подорожі. А вісь у Інсбрук приїжджають для гірськолижних розваг, прогулянок з історичного району, і звичайно, для відвідування грандіозної різдвяного ярмарку у католицьке Різдво. Саме в цей період Інсбрук розкривається у всій своїй чарівній красі, загоряється мільйонами неонових вогників, манить запахом глінтвейну і традиційних пончиків «киахльн». Прогулюючись по вуличках Старого міста, можна почути живу духову музику, запастися ялинковими іграшками і дерев'яна яними сувенірами на різдвяному базарі.

21. Палац Еггенберг (Грац)

Достопримечательности Австрии: Топ-25 (МНОГО ФОТО)

Вид з парку на палац-замок Еггенберг 17 століття в австрійському місті Грац

На околиці великого австрійського міста Грац розташовується найбільша в Штирії аристократична резиденція — бароковий замок Еггенберг, зведений в 17 столітті. Палац був побудований князем Эггенбергом в епоху великих наукових відкриттів, і в основу його оформлення закладені справжні традиції буддизму. Наприклад, у замку всього 365 вікон — рівно стільки, скільки днів у році, і в кожну з них заглядає сонце. У парку розташованому навколо замку, є 12 воріт — це число відповідає кількості місяців у році, а також 4 секції, які символізують чотири стихії. В наш час частина палацових приміщень використовується для демонстрації археологічної колекції з бронзовими прикрасами, зброєю, античної керамікою.

Офіційний сайт: https://www.museum

22. Монастір в Мельк (Мигцем)

Достопримечательности Австрии: Топ-25 (МНОГО ФОТО)

Бенедиктинський монастир у Миготять у стилі бароко на скелястому березі річки Дунай в долині Вахау

Достопримечательности Австрии: Топ-25 (МНОГО ФОТО)

Внутрішній двір бенедиктинського монастиря в Мельк

Австрія відома своїми великими містами, з їх старовинними величними спорудами. Разом з тим, існують невеликі містечка і провінції, в яких живе душа і серце Австрії. Найкрасивіші маленькі міста Австрії часом зберігають свою унікальну, маловідому історію, яка відкривається лише тим, хто хоче побачити цю країну в новому ракурсі. Наприклад, провінційне місто Мельк є західними воротами Долини Вахау, занесеної до списку Всесвітньої спадщини. Славу місту принесла Абатство, засноване тут в 1089 році, і візитною карткою міста ставши Бенедиктинський монастир. Він відомий своїм мармуровим залом з фресками і бібліотекою з сотню тисяч книг. Особливо прекрасний парк монастиря, одна з частин якого зберегла риси бароко, а друга була перепланована в 19 столітті в англійському стилі.

23. Хоенверфен (40 км від Зальцбурга)

Достопримечательности Австрии: Топ-25 (МНОГО ФОТО)

Замок Хоенверфен оточений з усіх боків гірськими ланцюгами

Архітектурні пам'ятки Австрії доповнює ще одна чудова споруда, яке наче зійшло зі сторінок старовинної казки. Замок Хоенверфен — одне з найкрасивіших фортифікаційних споруд країни, не стільки завдяки архітектурі, скільки завдяки запаморочливим, чарівним видами околиць. Він розташований на 155-метрової височини, в оточенні гір, порослих дрімучими лісами, над долиною річки Зальцах. Колись замок був резиденцією принців Зальцбурга, а тепер в його стінах працює ряд музеїв і виставок. Наприклад, особливим успіхом користується музей соколиного полювання, збройова виставка, фортечна таверна, фольклорний та краєзнавчий музеї. До підніжжя пагорба, на якому розташований замок, ходити екскурсійний автотранспорт, а наверх здійснюється підйом на спеціальніх фунікулері.

Офіційний сайт: https://www.salzburg

24. Водоспад Криммлер (річка Кримлер-Ахе)

Достопримечательности Австрии: Топ-25 (МНОГО ФОТО)

Водоспад Криммлер на території національного парку Високий Тауерн

Безтурботні гірські озера, кришталеві водоспади, первозданні заповідні парки, незаймані ландшафти гір, дивні снігові долини — всі ці скарби зібрала на своїх землях Австрія. Пам'ятки природи — велике і важливе надбання цієї країни. Одним з таких скарбів є водоспад Криммлер, що знаходиться на території природного парку Хоэн Тауерн. Це найбільший європейський водоспад висотою під 400 метрів, завдяки чому його ще називають європейською Ніагарою. Три послідовних водних каскаду, ніспадая з кам'янко дерев'яних уступів, де сама верхня точка становить 1460 метрів, в кінці свого шляху перетворюються в бурхливу гірську річку Криммлер-Ахе. Основну частину вод, підживлюють водоспад, складають талі води льодовиків.

Офіційний сайт: https://www.wasserfaelle

25. Озеро Факер-Зе (Карінтія)

Достопримечательности Австрии: Топ-25 (МНОГО ФОТО)

Бірюзова вода альпійського озера Факер-Зе в Карінтії Thomas G. Graf

Вирушаючи в подорож по визначних пам'ятках на автомобілі, будь-якої мандрівник вивчає розкрилися перед ним горизонти можливостей і задається питанням, що подивитися в Австрії на машині. Здійснюючи шлях з Відня до Венеції, до австрійської землі Карінтія можна відвідати чудове бірюзове озеро, води якого мають дивний колір завдяки часткам вапняку, створює блакитне світіння». Чудово не лише озеро, але і його прилеглі території — мальовничі альпійські луки, поля, первозданні ліси і вершини навколишніх скель Караванкен. На озері обладнаний прекрасний туристичний центр з барами, клубами, супермаркетами і кафе, тут також можна зайнятися рибної ловлі, побродити по лісових стібках або здійснити прогулянку на конях.

По сусідству з Австрією знаходиться Італія – країна, яка справила величезний вплив на західну культуру та кухню. Обов'язково відвідайте цю країну! Читайте про визначні пам'ятки Італії та надихайтеся на своє подалі подорож по країнах Європейського континенту.

Tripzaza.com

Похожие записи
Комментарии:
Комментариев еще нет. Будь первым!
Имя
Укажите своё имя и фамилию
E-mail
Без СПАМа, обещаем
Текст сообщения
Отправляя данную форму, вы соглашаетесь с политикой конфиденциальности и правилами нашего сайта.